Для вчителів географії Локачинського районуСубота, 20.04.2024, 02:37

Гість | RSS
| Корнелюк І.В. | |
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Корнелюк Ірина Василівна, вчитель географії, "вчитель-методист" Локачинського НВК
Тема: "Нетрадиційні уроки, їх ефективність у творчому розвитку учнів”
                                                                   
Будь-яка діяльність учня буде проходити більш активно, з найбільшим кінцевим результатом, якщо вона виконується з інтересом, диктується внутрішньою потребою.
Пізнавальний і творчий інтерес, творча активність школярів самі по собі не виникають. Вони формуються і створюються змістом навчального матеріалу і прийомами навчання, особистістю вчителя і під впливом внутрішніх потреб.
Предметом творчого пошуку вчителя стало запровадження в практику роботи проведення нестандартних уроків. У її педагогічній практиці – це урок-мандрівка, урок-семінар, урок-екзамен, урок-мозаїка, урок-доміно, урок-марафон, урок-гра, урок-парадокс, урок-казка, урок-подорож, урок-інформація і ряд інших.
Кожен урок планує так, щоб на ньому був простір для мислення учнів, щоб учні відчули себе не глядачами й слухачами, а відкривачами й дослідниками явищ, що вивчаються.
Всі свої уроки проводить на індивідуально-диференційованій основі, що сприятливо впливає на розвиток творчих здібностей учнів.
Виходячи з типу нетрадиційного уроку, визначає форми і методи повноцінної реалізації програми, враховуючи вікові особливості учнів.
Практика показала, що досвід вчителя сприяє:  
- поглибленню знань матеріалу уроку за рахунок реалізації міжпредметних зв'язків, додаткової літератури;
- розвитку творчості учнів, реалізує їх потребу у спілкуванні;
- удосконаленню форм контролю знань.
Нестандартні уроки Корнелюк І.В. були надруковані в журналі "Пошук", газеті "Краєзнавство. Географія. Туризм".
Вчитель підготувала ряд методичних посібників з досвіду роботи, які експонувалися на обласній виставці "Творчі сходинки педагогів Волині” і були відзначені грамотами обласного управління освіти.
Систематично досвідом роботи з даної  проблеми ділиться з колегами, слухачами обласних курсів підвищення кваліфікації вчителів географії.
Творчо організовує роботу школи передового педагогічного досвіду по проблемі   "Особистісно орієнтований підхід у навчально-виховному процесі з географії – шлях до виявлення і формування творчої обдарованості”. Керівник районної школи молодого вчителя.
 
 
Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz